Tabela ve Totem

Tabela

Tabelalar, işiniz için bir tür sessiz satış elemanı olarak hizmet eder. Dış mekan tabelaları iş yerinize dikkat çeker ve diğerlerinden ayırt edilmenize yardımcı olur.

Bir işletmenin genel pazarlama stratejisinin önemli bir bileşenidir. Tabelalar günün 24 saati görülebildiğinden, etkisi süreklidir. Tüketiciyi yönlendirir, markayı hatırlatır ve yeni müşteriler kazanmanın paha biçilmez bir yoludur.

Paslanmaz kutu harf, totem tabela, çatı tabelası, kutu harf tabela, vinil germe tabela, ışıklı tabela ve krom kutu harf tabela gibi birçok seçenek arasından işletmenize en uygun olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Totem

Totemler, genellikle iş merkezlerinde, ofis komplekslerinde, ticari mülklerde ve perakende mağazalarında, benzinliklerde sıkça görülen uzun sütun yapılarıdır. Fiziksel boyutları ve çift taraflı yapıları geniş bir uzaklıktan dahi dikkat çeker.

Markasının gücünü hedef kitlesine ulaştırmak, rakiplerinden bir adım öne geçmek ve hedef kitlesini harekete geçirmek isteyen markaların tercihi olan totemlerin kurulumundan tasarım ve uygulama aşamasına kadar tüm süreçlerde Ajansımızdan destek alabilirsiniz.